Een smakelijk verschil

Met de grootste zorg worden immers ingrediënten gekocht voor de barbecue en wordt er uren in de keuken gewerkt voor lekkere salades, goeie marinades en lekkere hapjes. Als je bij een echte pit-boss op bezoek bent ligt het vlees soms zelfs al een halve dag op de grill om de juiste smaak en garing te krijgen! 

En al dat lekkers vergezellen we dan met het goedkoopste gele-spul-met-schuim dat we bij de super konden vinden. RAAR!

Raar en ook onnodig, want met een beetje moeite maak je deze gerechten af met een heerlijk speciaalbier! Die combinatie hoeft wat mij betreft niet meteen ‘spot-on’, ‘hemels’ of ‘verrukkelijk’ te zijn; alleen al het feit dat je erover nagedacht hebt zal indruk maken bij de gasten en geeft stof tot nadenken, proeven en praten.

Met deze combinaties maak je een smakelijk verschil en zet je jouw gerechten én je gasten extra in het zonnetje:

  • Maak je kip naturel of met een lichte marinade, combineer met een Witbier of Weizen
  • Maak je kruidige spareribs, combineer met een Dubbel Abdijbier of een frisse IPA
  • Maak je grill-worst of hamburger combineer met een Weizen of Session IPA
  • Maak je burnt-ends van buikspek combineer dit Blond Abdijbier of een Amber Ale

Of ga voor een hoptail!

Wil je nog meer indruk maken? Trap dan af met een heerlijke hoptail als aperitief. Deze cocktail met bier, vandaar hoptail, zal je gasten aangenaam verrassen en zelf neem je er natuurlijk ook lekker een!

 Tropical Delight

  • IJsblokjes in het glas
  • 4cl Aperol erover gieten
  • Sap halve sinaasappel erbij en roeren
  • 15cl Weizen als laatste erbij voor de nodige smaak en sprankeling
  • Garneren met een sinaasappel schijf en serveren

 Veel plezier en smaak gewenst!

 Chok dee!

Laat u inspireren...

Biercolumn Wim Eussen: 'Een bierreis door Frankrijk'

Biercolumn Wim Eussen: 'Een bierreis door Frankrijk'

Zomer, en dus vakantietijd! Heerlijk weer lokt ons naar het buitenland al hebben we daar in eigen la...

Lees verder
De Terrastrends van 2025

De Terrastrends van 2025

Zo speel je als horecaondernemer in op de zomer van nuDe zon laat zich steeds vaker zien en de gaste...

Lees verder
Biercolumn Wim Eussen: 'Bier versus wijn'

Biercolumn Wim Eussen: 'Bier versus wijn'

De wereld van bier is een heel andere dan die van wijn. Wijndrinkers zijn snobs die het over ‘terroi...

Lees verder
Hansen Dranken voorzien van ISO/IEC 27001:2022 certificaat

Hansen Dranken voorzien van ISO/IEC 27001:2022 certificaat

Hansen Dranken heeft het belangrijke ISO/IEC 27001:2022 certificaat behaald.

Lees verder